Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Shopping RSS Feed

15 Sep Bedensel Zararlarda Tazminat Hukuku (Aktüer)
emcbey 10 23239
Kimler KatılabilirÖn lisans, Lisans, Yüksek Lisans Mezunları, Avukatlar, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler, Doktor Hekimler.Eğitimin İçeriği1.       Tazminat Hesabının Hukuki Boyutu / Yasal Dayanakları                         2.       Tazminat Hukukunun Ögeleri                                                                                        ..
15 Sep Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Eğitimi
emcbey 5 9049
Programın AmacıArabuluculuk eğitimi, hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra beş yıllık mesleki kıdem kazanmış kişiler tarafından alınan, arabuluculuk faaliyetinin yürütülmesi ile ilgili temel bilgileri, iletişim becerileri, müzakere ve uyuşmazlık çözüm yöntemleri, psikoloji ile diğer teorik ve pratik bilgileri içeren ve arabuluculuğun yerine geti..
15 Sep İmza, Yazı ve Sahte Belge İnceleme(Grafoloji) Sertifika Eğitimi
emcbey 2 19243
Programın amacı ve programa kimler katılabilir?Sahte para imza yazı kıymetli evrak konularında bilgi sahibi olmak isteyenler grafoloji alanında kendisini geliştirmek isteyenler adalet bakanlığı ceza ve hukuk mahkemelerinde yeminli bilirkişilik yapan veya yapmak isteyenler mesleğini icra ederken değerli belge, para, imza, parmak izi vb. almak veya k..
15 Sep Trafik Kazaları Bilirkişiliği Sertifika Programı
emcbey 1 6530
Programın AmacıAdalet Bakanlığı Ceza ve Hukuk Mahkemelerinde yeminli bilirkişilik yapanlar, ayrıca düzenlenmekte olan yeni kanuna göre trafik kazalarında bilirkişilik yapmak isteyenler için trafik kazalarında kusur oranı belirleme, hasar onarım bedeli hesaplama, değer düşümü hesaplama, tamir süresi belirleme vs. konularında güncel örnek dosyalar üz..
02 Aug Aile Hukuku Mevzuatından Kaynaklı Nitelikli Hesaplamalar
emcbey 0 16488
Programın AmacıAile Hukuku Mevzuatından kaynaklı nitelikli hesaplamalar, en çok “Mal rejiminin tasfiyesinden kaynaklı alacak davalarında “ hesaplama yapılmaktadır. Bu nedenle yasal mal rejimi ve uygulanacak hükümlerin bilinmesi gerekmektedir.Mal rejimi tasfiyeleri davaları, gerek edinilen malın edinilmiş kişisel veya paylı olması bakımından gerekse..
02 Aug Adli Gemoloji
yakupbey 2 17044
ADLİ GEMOLOJİ NEDİR ?En genel ifadesi ile değerli ve yarı değerli süstaşları ve mücevherlerin incelenmesi ile uğraşan Gemoloji bilim dalının 10 alt disiplininden biri olan Adli Gemoloji, mahkemeye intikal etmiş sahte ve ayıplı özellikteki kıymetli taşların ve mücevherlerin tanımlanması, özgünlüğünün adli muayenesi yani gerçek olup olmadığının tespi..
02 Aug Adli Bilişim ve Bilişim Hukuku Bilirkişiliği Eğitimi
emcbey 3 46228
Adli Bilişim TemelleriAdli Bilişim Nedir?Dijital delil nedirAdli Bilişim Çerçevesinde Delil Toplama Süreci nasıl işlerDijital Delilin ve elektronik materyalin taşıması ve saklanmasına ilişkinprosedürler nelerdirHarddisk TeknolojileriPlatter tabanlı HDDSSD disklerIDE, SATA ara yüzleri ve farklarıİmaj almaYöntemler: disk2disk, disk2fileAraçlar: Yazıl..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.